Уапсен синот на Хју Хефнер! Му пукнал филмот и истепал една од зајачиците!

14 февруари, 20120
marston-hefner-claire-sinclair_358x537

Еден од синовите на најпознатиот “плејбој” на светот, Хју Хефнер за време на викендот завршил во притвор. Всушност, Марстон Хефнер го привела полицијата откако физички ја нападнал својата девојка.

Тој е во врска со зајачицата за 2011 година, Клер Синклер со која се скарал во неделата ноќта. Откако ја удрил со тупаница во пределот на стомакот и на уште неколку места, не и дозволил да ја напушти вилата, па таа ги повикала своите родители, а тие веднаш пријавиле во полиција.

Полицијата веднаш по доаѓањето евидентирала бројни модринки по нејзиното тело и го привела Марстон, а тој по неколку часа е пуштен на слобода со 20.000 долари кауција. Од вилата на Хефнер сеуште никој не коментирал за инцидентот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma