Уапсено дете во градинка!

19 април, 20120
e3q

Сесилија Џонсон (6) полицијата и ставила лисици на рацете и ја одвеле во полициска станица, бидејќи правела неред во градинката.

Во Џорџија полицијата морала да го приведе 6 годишното девојче, кое фрлала работи низ просториите и мавала по учителката.

Полицијата била повикана од вработените во градинката, бидејќи мајката на девојчето не одговарала на повиците.

Кога пристигнала полицијата морала да и стави лисици на рацете на Сисилија, бидејќи не постоел друг начин да ја смират.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi