Убавата Анџелина Џоли за “Marie Claire”

3 мај, 20120
Angelina-Jolie-Brad-Pitt-Being-Family-Marie-Claire

Во најновиот број на британското издание на магазинот Marie Claire супер ѕвездата Анџелина Џоли, снимила еден од ретките едиторијали во последно време. Интересните фотографии од актерката ги потпишува Алексеј Хеј.

Како Бред ја запроси Анџелина?

Во интервјуто за магазинот актерката, режисер и продуцент зборувала за тоа колку нејзината мајка имала влијание на неа и колку се грижела, а и за тоа дека во нивната куќа никогаш не се слушнало викање и пцуење. Исто така објаснила дека никогаш немала голема желба да стане актерка, па нејзниот прелаз во сферата на режијата и продукцијата многу и одговараат. За неизбежната тема, за својот вереник и посакуваниот холивудски актер Бред Пит, го кажува следново:

“Тој го прошири мојот живот на неколку начини. Заедно формиравме семејство. Тој не е само љубовта на мојот живот, тој е мое семејство. Тоа ми е нешто најважно во животот”.

Уживајте во несекојдневните фотографии од Анџелина Џоли…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi