Погледнете го новиот спот на Цеца за песната “Rasulo”!

3 мај, 20120
ceca-raznatovi

Конечно, спотот ја виде светлоста на денот.

Погледнете го премиерно спотот кој го потпишува режисерот Милош Надаџин.

Цецa Ражњатовиќ новиот спот го споделила со своите Твитер фанови пред да се промовира низ медиумите.

-Пред да направиме промоција низ медиумите, како што ви ветив –  за најдобрата и најверната публика спотот “Rasulo”, објавила Цеца.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber