Удобна и секси долна облека од Ritratti

10 април, 20120
12

Долната облека денес представува нешто како накит, што треба да соблазнува и освен удобна, да биде примамлива и да зрачи со сексапил за ние жените да се чувствуваме добро во својата кожа, кога ќе се погледнеме во огледало да сме задоволни, а кога ќе не погледнат мажите, лиги да им потечат.

Оваа модна линија е како ода за елеганцијата – еден примамлив баланс помеѓу класиката и впечатливиот шик.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi