Уште еден преубав апартман во Њујорк

15 февруари, 20120
penthouse_02

Овој преубав апартман се наоѓа на Дајан Стрит во Трајбека, Менхетен. Во моментов вреди 19,5 милиони долари. За тие пари покрај преубавиот дизајн и убавата локација добивате приватен лифт, дневна соба на два спрата и прекрасно уреден приватен покрив со фасцинантен поглед на Њујорк. Урбано и убаво!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma