Вечерва изненадете го со еротска масажа!

29 ноември, 20122
masaza

Физичкиот допир е еден од најприродните начини за вербална комуникација. Понекогаш допирот со рака може да направи многу повеќе отколку да кажете многу зборови. Преку рацете може да искажеме најдлабоки чувства.

Еротската масажа делува на сите сетила, а за неа ви е потребна само добра волја и масло за масажа.

Масажата започнете ја од вратот и продолжете надоле со нежни допири со врвовите на прстите.

На задниот дел од вратот има огомен број на нерви, па со масажа во тој предел ќе доживеете незаборавно опуштање. Затоа започнете да го масирате партнерот токму од тоа место.

Потоа преминете на грбот, а таму масирајте нежно со целите дланки. Потоа преминете на задникот. Машкиот задник совршено реагира на допир. Откако ќе завриште со масажата на задникот, почнете со нозете. Особено внимание обрнете на внатрешната страна на нозете. Полека од таму движете ги дланките кон гениталиите. И токму во овој предел посветете најголемо внимание. Почнете со масажа, па потоа мастурбација или орален секс.

Резултатот ќе биде неверојатен. А за возврат бидете сигурни дека ќе добиете големо сексуално уживање.

2 comments

 • agim

  29 декември, 2012 at 14:19

  i broj 071814882 agim

  Reply

 • agim

  29 декември, 2012 at 14:18

  trazim masazha i seks

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit