Венецијанскиот карневал со макси! Ексклузивно на попара.мк! :)))

14 февруари, 20120
h780

Нашиот дописник од Италија, Јоана и нејзиното видување на тоа што се случуваше вчера во Венеција.

Фотографиите се екслузивни за нашиот портал.

Уживајте! 🙂

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma