Нејзините облини “вриштат” од сексапил!

14 февруари, 20120
kate-upton-march-esquire-05

Оваа манекенка е се само не “слаба”…Впрочем, зошто секоја мора да има 50 килограми со облека, нели?

Кејт Аптон го освоила светот со своите овлини, а насловните на престижните магазини се исполнети со нејзиното крајно привлечно тело.

Овој пат ја украсува насловната страна на списанието “Esquire”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma