Видео: Генијална презентација во Шведска!

28 март, 20120
Видео: Генијална презентација во Шведска!

Во Шведска се е добро, па дури и една обична конференција или презентација, кои инаку знаат да бидат прилично досадни.

Сеоак, оваа презентација на нов производ е неверојатна и многу забавна. Погледнете како изгледаше промоцијата за новиот iPad.

httpv://www.youtube.com/watch?v=53_qvMQfvOE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi