Жената која роди осум деца се соблече! Погледнете како изгледа!

28 март, 20120
2

Надја Сулеман во 2009 година роди осумка, а сега изјавила дека без проблем се вратила во форма. Таа додала како 13 години живеела во целибат, а била на вештачко оплодување.

Таа без никаков проблем прифатила да се соблече и да го покаже своето тело.

„Многу мажи ме викаат на состаноци, но нема да излегува со ниеден додека децата не наполнат 18 години. Сега живеам за нив“, изјавила  Надја.

„Знам дека сум убава, не ми требаат мажи за да ми го кажат тоа“, додала жената која пред ја роди фамозната осумка, веќе имала шест деца. Таа сега има 36 години, живее со своите 14 деца во Калифорнија, САД.

За крај, Надја додала дека немала никаков проблем по бременоста да се врати во форма, брзо ослабела и нејзиното тело изгледа супер.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber