Видео: И волците знаат да се радуваат!

29 март, 20120
Видео: И волците знаат да се радуваат!

Додека го гледате ова видео сигурно ќе се прашате дали ова е возможно?! Да, возможно е, тоа е уште еден доказ дека животните знаат да бидат добри пријатели, дури и кога станува збор за волци.

Анита, девојката која ќе ја видите во видеото се грижела за овие волци по што заминала во друга зоолошка. По два месеци Анита се враќа и повторно се среќава со своите миленици. Волците покажаа дека не ја заборавиле…

Видеото е неверојатно!

httpv://www.youtube.com/watch?v=uKJsmZvhIXQ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/