Видео: Измислен нов спорт, топлес бокс! :)))

28 јануари, 20120
Видео: Изислен нов спорт, топлес бокс!  :)))

Ако помисливте дека се и сешто сте виделе на интернет, еве сега уште една интересна вест. Ваков спорт сигурно прв пат гледате.

Главни актери се жешки девојки, кои топлес и со заврзани очи бокусуваат.

Бразилскиот Тв канал „Фазенда“ во Рио де Жанеиро ја организирал оваа промоција на нов секси спорт. Со оглед на тоа дека се работи за промотивно видео, девојките не разменија многу силни удари, но сепак има што да се види 🙂

Веруваме дека ни на судијата не му било лесно!

httpv://www.youtube.com/watch?v=s0DpfSOLHlc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber