Видео: Како јапонците ја слават машкоста?! :)

23 март, 20120
Видео: Како јапонците ја слават машкоста?! :)

Кога веќе постојат празници за се и сешто  јапонците одлучија еден ден да го посветат и на машкиот полов орган, кој е радост за многу жени, но и мажи.

Празникот со воодушевување е прифатен и сите извикувале: „да живее пенисот“!

Погледнете го видеото и се ќе ви биде јасно:

httpv://www.youtube.com/watch?v=bhAEm76JGtM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/