Видео: Конечно се појави секс снимка од Шарлиз Терон!

2 април, 20120
1

Како што можевме да претпоставиме, “украдените” фотографии од мобилниот на Шарлиз Терон беа само вовед.

Вовед за првоаприлска шега и видеото кое Шарлиз го подготвила. Фотографиите украдени од мобилниот не беа ништо друго освен интересна “закачка” за скечот кој го подготви Шарлиз Терон.

Во секој случај, се работи за добра првоаприлска шега!

http://www.youtube.com/watch?v=D_Jl0jjfukU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/