Видео: Крадецот кој сам си пукаше во стапало! :))))

30 јануари, 20121
Видео: Крадецот кој сам си пукаше во стапало!

Надзорните камери го снимиле моментот кога еден крадец кој влегол во банка случајно сам си пукал во стапалото.

На снимката јасно се гледа како тројца крадци влегуваат во банка во малиот бразилски град Парана и барат од вработените да им ги дадат парите.

Веројатно се се одвиваше според планот, се додека еден од крадците кој на вратата чуваше стража, сам си пукаше во нога.

httpv://www.youtube.com/watch?v=uFNr2Z2SvYk

 

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber