Видео: Најмалиот човек на сите времиња, откриен во Непал!

4 февруари, 20120
Видео: Најмалиот човек на сите времиња, откриен во Непал!

Малиот човек од Непал нестрпливо ги чека официјалните лица од Гинисовата книга на рекорди кои треба да ги потврдат податоците и да го признаат токму него како најмалиот човек на светот.

Чандри Бахадур има 72 години и е сосема здрав, а неговото семејство тврди дека никогаш во животот тој не пиел лекови и не бил во болница.

httpv://www.youtube.com/watch?v=NdQx25hCz08

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma