Видео: Се удри во пумпа и ја запали бензинската станица!

23 март, 20120
Видео: Се удри во пумпа и ја запали бензинската станица!

Флорида е позната како држава со различни злочини и најголеми фрикови. Покрај лудите кражби кои се случуваат секојдневно, разбојништва и други злочини, на менито се и најлошите шофери.

Доказ за тоа е и ова видео:

httpv://www.youtube.com/watch?v=bEDTuWEvbEU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/