Видео: Ванеса разочарана, не верува во брак и сродна душа!

23 јануари, 20120
image

Откако во медиумите се појави веста за крајот на 14 години долгата врска помеѓу Џони Деп и Ванеса Пради, сега конечно се изјаснила и француската актерка и пејачка.

39- годишната французинка во моментов го промовира филмот “Cafe De Flore” во кој игра самохрана мајка. Ванеса и Џони имаат две деца, а за многумина претставуваа идеална заедница.

“Не верувам во брак и сродна душа, бидејќи ако ја изгубиш сродната душа се е готово”, изјавила Ванеса.

”Cafe De Flore зборува за љубовта, нејзината радост, тага и соништа. Да сакаш и да ја изгубиш љубовта. Приказната ме вознемири”, изјавила Ванеса.

“Идејата за сродната душа е навистина романтична во песните или на филмвите, но во реалноста е застрашувачка”, објаснува актерката.

http://www.youtube.com/watch?v=LfpS-tA3HsE&feature=player_embedded

Ванеса во моментов е со семејството во Париз, додека Џони наводно се преселил во дворецот во Лос Анџелес.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma