Вилијам ја остави Кејт??? Си има свои причини…

22 јануари, 20120
кејт

Кејт Мидлтон, Војвотката од Кембриџ, во текот на викендот останала сама, а нејзиниот сопруг, принцот Вилијам заминал заедно со својот брат Хари во Шпанија.
Иако скоро секогаш патуваат заедно, овој викенд принцот Вилијам одлучил да го помине во машко друштво.
Со својот брат, принцот Хари отшол да ужива во Шпанија, а повод за викенд без неговата Кејт Мидлтон е тоа што Хари го заврши напредниот курс во управување со хелихоптер.
Но, Кејт сепак не е потполно сама, друштво и прави кученцето кое го доби од Вилијам за својот роденден.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber