Внимание, на прв поглед знае да ве измами: Дали ви се допаѓа оваа Баба Мразица?!

25 декември, 20120
boki-13

Сака да ја провоцира јавноста, но овој пат ја претера…

Боки 13 е вистински шоумен, но овој пат се надмина самиот себе. Во обид да предизвика бура од коментари и рекации на медиумите, на својот Фејзбук објавил провокативна фотографија во костим на Баба Мразица…

Или Боки сакал да покаже дека е вистински Дедо Мраз? Повторно, можеби поентата е дека тој може да биде и едно и друго? Или само сакал да го изрази својот “сексапил”, па како и да го сфатат? Што мислите вие?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit