Водителка ја касна куче на сред емисија! :(((

10 февруари, 20120
Водителка ја касна куче на сред емисија! :(((

Додека разговараше со своите госити и го галеше кучето, за кого и всушност беше сторијата, бидејќи било спасено од заледено езеро, кучето ја касна водителката.

86 килограми тешката аргентинска дога била спасена од пожарникарите од давење во студените води на едно езеро ја нападна водителката додека таа го галеше.

Кучето ја касна за лице, а таа веднаш била префрлена во болница и се уште не се знае какви лузни ќе и останат по лицето од овој настан.

Погледнете што се случи:

httpv://www.youtube.com/watch?v=okJL4x8NWrs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber