Воз прегази маж на влезот на Скопје

8 декември, 20120
voz

Утринава, нешто пред 9 часот, патнички воз, кој сообраќал на делницата Скопје-Кочани, удрил во пешак. Мажот, како последица од силниот удар, на лице место им подлегнал на повредите.

Полицијата работи на утврдување на идентитетот на машкото лице, што е отежнато поради самите повреди. Моментално се врши увид и се очекува набрзо да биде познат неговиот идентитет, како и настаните под кои се случила трагедијата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber