Облините на Кели Брук како новогодишен подарок

8 декември, 20120
keli bruk

33-годишната Кели Брук откако стана заштитно лице на модниот бренд за женска долна облека – „New Look“, го зголеми профитот на компанијата за 25 %. Покрај тоа што е заштитно лице, таа ја лансираше и нејзината прва колекција за овој бренд. Девојката на познатиот рагбист Том Еванс направи фотосесија во сопствените парчиња долна облека. „Сама ги дизајнира и сама ги рекламира“. Погледнете ја нејзината провокативна фотосесија.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber