За модните икони од Hermes Kelly & Birkin

8 февруари, 20120
1

Запојзнајте се со најновата пролетна колекција чанти од  Hermes Kelly & Birkin која доаѓа во една широка палета бои кои идеално ќе го комплетираат пролетниот имиџ на секоја жена. Професионално изработените луксузни чанти веќе станаа дел од гардероберот на повеќето модни икони што ги знаеме.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma