Заедно го делеле креветот и дечкото: Станија и Александра имале тројка со црнец!

8 мај, 20120
aleksandra-i-stanija

Двете учеснички, иако се степаа во Survivor поради што беа дисквалификувани, на крајот се смириле, но на уникатен начин- преку креветот!

Иако повеќе пати за време на учеството во Survivor нагласуваа дека не им е до секс, Станија и Александра “потрошеното време” го надокнадиле веднаш по изклучувањето од играта.  Тие две се караа и тепаа, но кога продукцијата ги тргнала од шоуто, нашле начин да се смират. И тоа благодарение на млад црн дечко кој го делеле во кревет цела ноќ.

Станија и Александра истата ноќ по излегувањето од шоуто добро се напиле во еден локал населеното место во Костарика, среќни поради напуштањето на пустиот остров. Тука “смувале” атлетскли граден дечко и сите тројца завршиле во нивната соба.

-Се однесувале како да се пуштени од ланец. Истото попладне, како алкохоличарки, уживале во фоајето на хотелот каде во еден момент им се придружил и темномурестиот дечко, гостин во хотелот, зборува анонимен соговрник од продукцијата на шоуто:

– Пиеја буквално цела вечер, по што ја пордолжија журката во собара. Со оглед на тоа што не се појавиле на појадокот, но ни на ручекот, само можеме да претпоставиме колку била добра забавата во тројка. Мора да биле многу исцрпени од сексот.

Ниту Станија ниту Александра не сакале да откријат што се случувало зад затворените врати. Но, слатко се насмеале.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi