Запознајте го најбрзиот фрaнцуски сликар! :)))

18 јануари, 20120
Запознајте го најбрзиот фрaнцуски сликар! :)))

Franck Bouroullec од Франција, се смета за најбрзиот сликар на портрети. Тој често настапува по клубови насссекаде во светот и со рекордна брзина црта портрети од познати личности. Досега своите вештини ги покажал насекаде во светот, а хонорарот не му е помал од 5000 евра за еден настап.

httpv://www.youtube.com/watch?v=nuCNqD5WFGs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber