Заводлива Џеј Ло: Се поигрува со младиот дечко како да е играчка!

3 април, 20120
jlo

Се однесува со него како со играчка! Се чини дека Џенифер сака да си игра со мажите!
Џенифер Лопез како да сака да ги искористува своите момчиња за потребите на снимањето на спотовите. Сетете се на Бен Афлек, потоа на нејзиниот прв сопруг исто така танчер.
Овој пат наместо Бен Афлек на спотот со неа се појавува новиот дечко кој е двојно помлад од неа. Каспер Смарт (24) и Цеј Ло сминиле спот за песната “Dance Again”. Целиот спот фановите ќе можат да го видат за неколку дена, но првите снимки, односно фотографии, се веќе достапни.
Дали некои интимни сцени ќе ја чинат Џенифер популарност како кога го снимила спотот со Афлек, останува да видиме!

httpv://www.youtube.com/watch?v=5KxII6AJYZY

httpv://www.youtube.com/watch?v=dly6p4Fu5TE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/