Згодната девојка на Џорџ Клуни ќе се соблече за Playboy!

30 март, 20120
1

Стејси Киблер во времето додека се занимавала со борење и моделирање, има стекнато голем број на машки фанови. Но, откако почна да излегува со најпосакуваниот холивудски ерген, Џорџ Клуни, Стејси се искачи меѓу ѕвездите. Со цел светот да види што го очекува Клуни кога ќе си дојде дома, објавивме некои фотографии од Стејси во секси долна облека  снимени пред врската со актерот.

И пред да почне да излегува со 18 години постариот актер, Стејси веќе беше посакувано лице во Холивид, а ја забележал и сопственикот на Palyboy, Хју Хефнер, кој два пати и понудил да позира за познатиот магазин за мажи. Но, Стејси ги одбила понудите. Сепак, своите фанови повремено ги части со суптилни фотографии како што се оние кои ви ги прикажуваме во галеријата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber