Зошто Кели Брук е најпосакувана жена во светот???

8 февруари, 20120
kelly-brook-lingerie-for-new-look-2012-B

Кели Брук со новата линија на долна облека која ја промовира покажа дека е идеален спој на елеганција и еротика.

По повод Денот на вљубените, компанијата “New look” на пазарот промовира нова колекција на долна облека која е инспирирана од колекциите од минатото, а за да ја обезбедат добрата промоција, за ѕвезда на својата кампања ја ангажирале жената која многумина ја нарекуваат “Најубава жена на светот” – Кели Брук.

А дека не погрешиле што ја избрале покажала и пораката  која на Твитер ја поставила 32 годишната Кели.

-Продажбата на New look  долна облека, порасна за 18%. Ви благодарам на сите многу – објавила убавата англичанка на социјалната мрежа.

Како што можете и самите да забележите според фотографиите, Кели е навистина добар избор!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber