Нивес и нејзините гаќички! :)))

8 февруари, 20120
Нивес и нејзините гаќички! :)))

Хрватската старлета Нивез Целзиус додека пеела во емисијата на Огнен Амиџич ја подкренала сукњата и целата јавност и ги видела гаќите.

Нивес му ја честиташе јубилејната 100-та емисија на водителот на совршен начин, со тоа што ги покажа гаќите.

Додека хрватицата пееше можеби ги сокри градите, но со меѓуножјето тешко и одеше…

httpv://www.youtube.com/watch?v=MpZb7ztR6kA

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber