Нивес и нејзините гаќички! :)))

8 февруари, 20120
Нивес и нејзините гаќички! :)))

Хрватската старлета Нивез Целзиус додека пеела во емисијата на Огнен Амиџич ја подкренала сукњата и целата јавност и ги видела гаќите.

Нивес му ја честиташе јубилејната 100-та емисија на водителот на совршен начин, со тоа што ги покажа гаќите.

Додека хрватицата пееше можеби ги сокри градите, но со меѓуножјето тешко и одеше…

httpv://www.youtube.com/watch?v=MpZb7ztR6kA

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma