Зошто жените од Тајланд им ги сечеле пенисите на своите мажи?!

22 ноември, 20120
пенис

Кај понижените жени од Тајланд, во 70-те години од минатиот век, се појавил еден тренд на одмазда. Имено, тие чекале мажите да заспијат, а потоа со кујнски нож удирале по машкоста. Ова се информации кои доаѓаат од болницата Сирирај во Бангког од 1983-та година.

Измамените сопруги го фрлале ампутираниот орган преку прозор, каде до нив стигале патките, свињите или некое друго домашно животно.

Докторите велат и дека хируршките техники ги усовршиле токму со зашивувањето на органите кои домашните животни не успеале да ги изедат.

Она што е интересно за овие случаи е што ниту еден маж не поднел кривична пријава против нивните напаѓачки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit