Мислам дека ќе и треба поголемо бројче:)

6 февруари, 20130
kim

Иако сеуште е во раниот стадиум на бременоста, Ким Кардашијан од ден на ден добива се појасна форма на бремена жена.

Низок раст и заоблена фигура, 32 годишната реалити ѕвезда припаѓа во групата на жени на кои бременоста веднаш им се познава.

А со оглед дека поголемиот дел од нејзината облека се состои од предизвикувачки, тесни парчиња, Ким била ‘принудена’ да оди во шопинг.

You may need a bigger size! Inside the Curve boutique, a racy lace bralette caught the reality star's eye

И така папараците ја снимиле во продавница за долна облека, каде Ким барала соодветни парчиња за своето бујно тело.

Не можеле да го пропуштат ниту нејзиното меркање на секси чипкана облека од која оваа светска ѕвезда ни во бременоста не сака да се откаже.

Money to burn: Kim was seen perusing the racks of clothes and lingerie inside the shop

Потсетуваме, Ким очекува дете со Кание Вест иако сеуште е формалноправно во брак со Крис Хамфрис.  Бебето се очекува кон крајот на јуни оваа година.

Conservative Kim: The Keeping Up With The Kardashians star looked far more conservative than she usually looks in her navy attire

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit