За кого плаче Крис Браун?!

6 февруари, 20130
chris-brown

Крис Браун е уловен со солзи во очите по вечерно излегување со Ријана во Greystone Manor во Холивуд.

Но, точната причина поради која овој пејач станал емотивен сеуште не е утврдена.

Браун одлучи на неделната забава да се појави со Ријана и се изгледало совршено додека во клубот не се појавила неговата поранешна девојка Каруче Тран во придружба на новиот дечко.

Ријана набрзо го напуштила клубот, а 10 минути по неа изглегол и Крис со солзи во очите. Дали ова се должи на Ријана или Каруче, не е откриено.

Беше тоа тешка недела за овој 23-годишен R&B пејач по расправијата со пријателот Френк Океан.

Крис го избришал и Instagram профилот поради негативните критики.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber