3 милиони прегледи за помалку од 24 часа: Враќање на една од најурнебесните и најбрутални шеги (видео)

6 ноември, 20130
24

Џими Кимел одлучил после овогодинешната прослава на Ноќта на вештерките да ја повтори една од своите најуспешни шеги во кариерата, каде учествуваат родителите ширум Америка.

Тој од нив побарал да ги излажат своите малечки дека им ги изеле сите колачиња и бомбони кои децата ги собрале одејќи од куќа до куќа за Ноќта на вештерките, а потоа да ја снимат нивната реакција. тие се урнебесни, а како сето тоа изгледало погледнете во видеото што следува и кое за помалку од 24 часа имаше над 3 милони прегледи.

httpv://www.youtube.com/watch?v=RK-oQfFToVg#t=22

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit