6 начини како да врзете марама

14 март, 20130
10

Благодарение на видеото што денес ќе го погледнеме ќе научите како да направите огрмна, многу ефектна и топла панделка за околу врат, како да искомбинирате две различни марами, како да експериментирате со различни форми на врзување на вашиот омилен шал…

И ако до сега сте мислеле дека знаете како да ја збогатите обичната блуза со помош на шал или марама, ќе се уверите дека има уште многу за учење!

Пуштете го видеото и уверете се сами!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber