Адам Ливајн: Најсексапилен маж на планетата

25 ноември, 20130
19

По традиција и овој ноември списанието “People“ ја претстави својата годинешна класација која ги вклучува најсексапилните мажи на планетата. За апсолутен победник во натпреварот беше прогласен фронтменот на Maroon 5, Адам Ливајн.

Покриениот со тетоважи пејач, кој наскоро ја запроси Бехати Принслу, дел од ангелите на Викторија Сикрет, ги победи холивудските ѕвезди меѓу кои Крис Хемсфорт, Џастин Тимберлејк, Ронан Фароу и Дејвид Бекам кои исто така имаат високи позиции во класацијата.

Адам Ливайн - най-секси мъжът на планетата

Адам Ливайн - най-секси мъжът на планетата

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit