Алесандра сопругот го дочекала само по гаќички!

15 февруари, 20130
alesandra

Алесандра во секси издание го изненадила својот сопруг! Одличен подарок за Денот на вљубените!

Секси моделот Алесандра Амброзио на својот Instagram профил открила како го поминала Денот на вљубените.

Всушност, објавила фотографија топлес додека на себе имала само розови гаќички со натписот ‘Hottie’.

Алесандра со овој ‘outfit’ го изненадила и својот сопруг Џејми Мазур, само реакцијата и крајниот резултат ги задржала за себе.

A treat for her secret admirers: Alessandra Ambrosio stripped off and posed in just her knickers for a Valentine's Day photo

What a sweetheart: The Victoria's Secret Angel then browsed heart-shaped cake shops on Thursday

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber