Андреј Пејиќ во новиот спот на Дејвид Боуви

26 февруари, 20130

Наобичниот модел со српско потекло снимил спот со легендарниот извадувач.

Дејвид Боуви за песната “The Stars (Are Out Tonight)”, која ќе се најде на неговиот нов албум, снимил спот.

Покрај Пејиќ во спотот можете да ја видите и британската оскаровка Тилда Свинтон.

Погледнете го видеото…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit