Преубава вечерна фризура што ќе ја направите сами

26 февруари, 20130
10

Фризурата што денес ја избравме да ви ја претставиме припаѓа на групата вечерни фризури и тоа од оние за специјални пригоди. Фризурата е актуелна и ефикасна што нема како да остане незабележана од околината.

Изгледа комплицирано, но колку лесно и брзо се прави, ќе се уверите кога ќе го погледнете видеото што следува.

Вака изгледа крајниот резултат:

Може да ја носите вака, како плетенка, или да направите пунџа како на сликата погоре.

Еве како изгледа фатена во пунџа:

Двете фризури се феноменални, па ви препорачуваме да ги пробате и двете и да уживате во многубројните комплименти што без сомнеж ќе следат…

Видео инструкции:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=T6yMJmSErRk

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit