Анџeлина Џоли е бремена веќе три месеци?!

25 јануари, 20130
angelina

Анџелина е наводно бремена веќе три месеци и би требало да роди момче во јули.

Според американските медиуми, двојката Џоли Пит наскоро ќе добијат седмо дете!

Поточно, американскиот магазин  Star на насловната објави сторија дека Анџелина е повторно бремена и дека овој пат носи син!

“Анџелина е пресреќна, бидејќи веќе некое време сака да роди уште едно дете. Малата Шилох веќе избрала име за бебето”, тврди близок извор за магазинот.

Анџелина е веќе три месеци бремена, а Бред Пит е толку среќен што на сите свои пријатели им зборува дека ќе добие син.

Бред и Анџелина имаат шест деца Медокс, Пакс, Захара, Шилох и близнаците Нокс и Вивиен.

angelina-i-bred

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit