Ангелот на Victoria’s Secret во сцени кои нема да ве остават рамнодушни!

16 јануари, 20130
candis

Топлите зраци на сонцето, секси плавуша која позира и зовриена атмосфера – што повеќе може човек да побара?!

Во Victoria’s Secret многу добро знаат како да го изрекламираат својот производ. Кога ја имате неодоливата Кендис во минијатурно златно бикини, која позира во секси пози – имате загарантиран успех.

Заводливата убавица снимила навистина жешко видео за потребите на рекламната кампања на предизвикувачкото златно бикини кое во полн сјај ја открива сета нејзина привлечност.

Видеото наречено ‘Turn Up The Heat’ сигурно сите многу добро ќе Ве загрее овие ладни зимски денови.

http://www.youtube.com/watch?v=Fwm0h18TOZ4&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber