Бијонсе има нова песна, слушнете ја!

25 ноември, 20130
9

Бијонсе Ноулс одлучила да ги изненади своите фанови и да им ја “подари“ својата најнова нумера. Се работи за песната “God Made You Beautiful“ која вчера се појави на нејзиниот Јутјуб канал.

Судејќи според коментарите на фановите, оваа нумера ќе биде новиот светски хит.

httpv://www.youtube.com/watch?v=HyQjurJbmpM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit