Бијонсе ја покажала слатката Блу Ајви! Личи на тато, нели?

16 февруари, 20130
1

Гостувајќи во шоуто на Опра Винфри, Бијонсе покажала фотографија со преслатката Блу Ајви, а сликата подоцна ја објавила и на Instagram. Поради специфичните црти на лицето, многумина веднаш коментирале дека девојчето личи на таткото.

Пејачката изјавила и дека се шокирала кога дознала дека само три месеци по раѓањето треба да настапува.

“Не очекував дека телото толку ќе ми се промени по пораѓањето. Незнаев дека ќе добијам 25 килограми плус”, изјавила Бијонсе во шоуто на Опра Винфри кое ќе се емитува во сабота, кога на HBO ќе се емитува долгоочекуваниот документарец за животот на оваа дива  ‘Life Is But A Dream’.

Proud mum: Singer Beyonce shows off her one-year-old daughter Blue Ivy in leaked image from her new HBO documentary Life Is But A Dream, which will on Saturday night

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber