Бијонсе приреди спектакуларен настап на Супербол

4 февруари, 20130
beyonce

Бијонсе немаше друг избор освен да се претстави одлично за време на концертот на еден од најпопуларните, масовни и најпосетени настани во САД – Супербол.

Ѕведата  владееше со сцената на начин каков што само таа умее, направи неверојатно шоу збогатено со огромна доза светлосни ефекти, танци и подршка од Кели и Мишел – нејзини колешки од Destiny’s Child, најдобри пријателки и сестри, според зборовите на самата Бијонсе.

Финалето на првенството по американски фудбал во САД – Супербол беше прекинато околу 35 минути бидејќи половина од осветлувањето на стадионот во Њу Орлеанс згасна.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Xvm4gRWNZx4

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber