Близначки се омажиле со близнаци и добиле близнаци

21 јануари, 20130
bliznaci
Еднојајчани близнаци се ожениле со еднојајчани близначки, па потоа им се родиле близначиња. Сега сите во семејството се потполно исти.

Еднојајчаните близначки Дарлин и Дијана на еден Самит запознале двајца близнаци, Марк и Крег. Се вљубиле и се венчале, а потоа родиле близначиња.

Паровите имале двојна венчавка во 1999 година.

На венчавката двете сестри биле исто облечени, а нивниот татко во исто време и двете ги однел до олтарот.

Откако се земале со близнаците, тие родиле еднојајчани близначиња.

Сега дефинитивно сите во семејството се исти!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber