Како што и доликува на една светски позната пејачка!

22 јануари, 20130
beyonce

Церемонијата на инаугурацијата на претседателот Барак Обама ја зачини една од најпознатите ѕвезди во светот.

Бијонсе ја одушеви многубројната публика на церемонијата за заклетвата на вториот мандат на Барак Обама. На општа радост од стотици илјади насобрани во центарот на Вашингтон, но и многу повеќе од оние пред малиот екран, Бијонсе ја пееше американската химна.

Passionate performance: The singer is a long time supporter of the President

Видно возбудена, со насмевка на лице светската дива ја заврши својата работа, а покрај одличниот перформанс, многумина го коментираа и нејзиниот изглед.

Power couple: Jay-Z and Beyonce arrive at the presidential inauguration on the West Front of the U.S. Capitol in Washington, DC, on Monday

Се појави во тесен црн фустан, кој го открива нејзиното тело, а ципканите детали дадоа заводлива нота на целокупниот изглед. Погледнете!

http://www.youtube.com/watch?v=jUB3lDAPh8U&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit