Близначки се породиле во ист ден

3 јануари, 20130
bliznacki

Близначки во Акрон, во американската држава Охајо, се породиле во рстојание од два часа на последниот ден од старата година, и добиле момчиња – Донавин и Ејден.

19-годишните мајки- близначки Ејми и Ашли Нелсон не биле воспитувани да прават исти работи и не планирале децата да им се родат во исто време, а термините за породување им биле закажани со разлика од неколку недели.

Сепак, првото бебе Донавин се родило околу пладне на последниот ден од 2012 та година, а Ејден бил роден околу два часа подоцна истиот ден. Мајките ги породил истиот лекар во градската болница во Акрон.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit