Мислел дека никој не го снима: Погледнете што и направил професорот на ученичката!

3 јануари, 20130

Наставниците и учениците не секогаш се согласуваат. Додека тинејџерите мислат дека имаат право на се, наставниците се тука да ги потсетат дека тоа не е така.

Погледнете што се случило во едно училиште, на сред час, кога наставникот на сред предавање здогледал сцена која не му се допаднала:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit