Боки 13 се враќа во медиумите за да ги нервира оние кои не го сакаат

11 февруари, 20130
boki

Бојан Јовановски, познат на јавноста како Боки 13, контроверзниот шоумен, на неговиот Фејсбук профил најави повторно враќање во медиумите, но не за да заработи пари туку за да ги нервира оние што не го сакаат и да го излечи Балканот од здодевност.

„Медиумско враќање. Да, да, одбројувањето започнува. Да ви кажам нешто, искрено, не се враќам медиумски за да заработам пари, туку поради луѓето што ме сакаат, а и малку да ги нервирам оние останатите. Здодевно е, ништо не се случува. Јас сум лек за здодевниот Балкан!“, стои во статусот на Боки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber